Hanbud na Pikniku Dekarskim w Białymstoku – relacja z imprezy

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

W sobotę 21.08.2021r. wzięliśmy udział w Pikniku Dekarskim, który odbył się w Parku Linowym FastPark w Białymstoku. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Dekarzy – Oddział Podlaski w Białymstoku.

Była to impreza, która miała na celu przybliżenie oferty firm z branży pokryć dachowych lokalnym dekarzom. Takie wydarzenie jest dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń.

Dzięki rodzinnej formule pikniku dekarze mogli wraz z rodzinami miło spędzić czas, korzystając z licznych konkursów i zabaw zorganizowanych przez wystawców.

Główną atrakcją, przygotowaną przez Hanbud we współpracy z Jagiellonią, była bramka celnościowa. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją celność, oddając strzały do specjalnie przygotowanej bramki. Osoby, które uzyskały największą liczbę punktów, wygrywały cenne nagrody: koszulki oraz piłki z podpisami piłkarzy Jagiellonii. Pozostali konkursowicze otrzymali nagrody pocieszenia. Konkurencja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród osób obecnych na imprezie. Swoją celność sprawdzali zarówno starsi, jak i młodsi miłośnicy futbolu.

Na Pikniku Dekarskim pojawił się także gość specjalny – Bartosz Bida, młody, dobrze zapowiadający się piłkarz Jagiellonii Białystok. Napastnik bardzo chętnie towarzyszył uczestnikom w konkursie, sam oddając przy okazji kilka celnych strzałów.

Dekarze z naszego regionu postanowili także wspomóc Hospicjum Dziecięce w Białymstoku. Odbyły się licytacje, a firmy z branży pokryć dachowych przygotowały dla zwycięzców licytacji cenne nagrody. Hanbud, będący Sponsorem Premium Jagiellonii Białystok zapewnił zwycięzcy licytacji możliwość obejrzenia dowolnego meczu Jagiellonii Białystok na płycie boiska. Jest to cenna nagroda, tylko nieliczni mają bowiem okazję zasiąść na kanapie kibica. Nasza nagroda okazała się cenną propozycją dla miłośników białostockiej drużyny. Cieszymy się, że wylicytowana kwota, przeznaczona przecież na szczytny cel, była znacząca.

Pogoda podczas pikniku była ładna, a uczestnicy miło spędzili sobotnie popołudnie. Potwierdzały to uśmiechy na twarzach i dobry humor przybyłych osób.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.