Hanbud na II Rodzinnym Pikniku Dekarskim

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

20 sierpnia 2022 roku w Parku Linowym w Białystoku odbył się II Rodzinny Piknik Dekarski w Białystoku, zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, oddział w Białymstoku.
Na stoisku Hanbud zaprezentowaliśmy ofertę pokryć dachowych, czyli blachodachówki, blachy trapezowe oraz nasz nowy panel na rabek PHR Revolution. Odwiedzających poczestowaliśmy również pysznymi potrawami z grilla, które na świeżym powietrzu smajują najlepiej.

Piknik Rodzinny jest doskonałą okazją, aby w miłej atmosferze porozmawiać z dekarzami oraz firmami z branży, wymienić doświadczeniami oraz miło spędzić czas.

Podczas trwania imprezy odbyła się także aukcja charaktatywna. Przekazaliśmy na licytację voucher na wybrany mecz Jagielloni, który będzie można obejrzeć z sektora VIP.

Dziękujemy za liczne odwiedzenie naszego stoiska przez odwiedzających. Mamy nadzieję, ze za rok również spotkamy się na tej imprezie.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z imprezy.

blachodachówka Vena

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.