Hanbud kontynuuje współpracę z Jagiellonią Białystok

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 obiorców w całej Europie

Miło nam poinformować, że firma Hanbud sp. z o.o. po raz kolejny została Sponsorem Premium Jagiellonii Białystok.

Wsparcie podlaskiej drużyny przez naszą firmę jest częścią strategii budowy świadomości marki wśród klientów lokalnie oraz w skali ogólnopolskiej. Nadal niewiele osób poza naszym rodzinnym Bielskiem wie dokładnie, jakie produkty wytwarzamy poza pokryciami dachowymi, od których zaczynaliśmy. Obecnie możemy pochwalić się całą gamą profili G/K, które sprzedajemy do naszych klientów hurtowych nie tylko w Polsce, ale również w Belgii, Czechach, czy Rumunii. Stale rozwijamy też segment ogrodzeń posesyjnych, kładąc szczególny nacisk na sztachety metalowe.

Chcemy, aby dzięki współpracy z Jagiellonią, Polacy planujący budowę domu mieli świadomość naszych produktów i ich zastosowań.

Nie możemy też zapominać o wymiarze społecznym naszej współpracy. W Białymstoku, Bielsku i okolicy mieszkają nasi pracownicy i ich rodziny. Większość z nich to kibice Jagielloni.

„Wspieramy aktywne spędzenie  wolnego czasu,  wszelkie sporty, bo sami na tym wyrośliśmy i nadal pracujemy nad sprawnością fizyczną, pomimo upływu czasu. Sport to też ambicja,  dyscyplina i kształtowanie pozytywnych wzorców. A to przydaje się w nauce, pracy czy w biznesie. Chcemy aby z tym była kojarzona marka Hanbud.”- mówi Grzegorz Pruszyński, Prezes Zarządu Hanbud sp. z o.o.

Mamy nadzieję, że kolejny sezon współpracy z Jagiellonią Białystok będzie równie udany. Życzymy naszej drużynie samych sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów.

 

Tur Bielsk Podlaski

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.