Hanbud Firmą Roku 2021 

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie
Hanbud został Firmą Roku 2021 w rankingu Kuriera Porannego Złota Setka Przedsiębiorstw województwa podlaskiego.
To niezwykle cenne wyróżnienie, ale na nim nie poprzestajemy. Mierzymy wysoko więc obiecujemy, że nadal będziemy się rozwijać, sięgając przy tym po kolejne laury.
Dziękujemy wszystkim pracownikom, którzy swoją wytężoną pracą i zaangażowaniem przyczynili się do otrzymania tego zaszczytnego tytułu.
Mamy nadzieję, że otrzymany tytuł wpłynie na jeszcze większą motywację całego zespołu i pozwoli zrealizować założone plany.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z gali wręczenia nagród.
blachodachówka Vena

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.