Diament Forbes’a dla Hanbud

 

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Z ogromną dumą informujemy, iż HANBUD uplasował się na pierwszym miejscu wśród laureatów prestiżowego rankingu 𝐃𝐢𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭𝐲 𝐅𝐨𝐫𝐛𝐞𝐬𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 w kategorii firm dużych z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł w województwie podlaskim.

Nasza firma została wyróżniona jako najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwo w regionie, o czym świadczy najwyższy średni roczny wzrost wartości sprzedaży.

Nagrodę w imieniu firmy Hanbud odebrała Monika Pruszyńska, Dyrektor ds. strategii i rozwoju.

Diament Forbes'a
Diamenty Forbes'a

Wiemy, że dzięki zaangażowaniu pracowników możemy osiągnąć wiele sukcesów. Ich wiedza i kompetencje stanowią o naszej sile i jakości naszych produktów. Zaufanie do firmy Hanbud staramy się budować każdego dnia, dbając o dobre relacje z kontrahentami, dostawcami, a przede wszystkim Klientami, którzy doceniają nasz wysiłek.

Nasze plany na przyszłość także są ambitne i obejmują inwestowanie w rozwój załogi poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach oraz kursach.  Nieustannie unowocześniamy także park maszynowy, aby przedsiębiorstwo mogło spełniać wszelkie normy. Pozwala to poszerzać rynki zbytu i być konkurencyjnym nie tylko na rynku polskim, lecz także europejskim.

Dziękujemy wszystkim za złożone gratulacje.

Szczegółowe wyniki rankingu opublikowano w miesięczniku Forbes oraz na stronie internetowej https://www.forbes.pl/diamenty/2023/laureaci

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.