• HANBUD
  • $
  • Blog
  • $
  • Blachodachówki w nowoczesnych stylizacjach architektonicznych

Blachodachówki w nowoczesnych stylizacjach architektonicznych

Ponad 25 lat działalności
200 pracowników
3000 odbiorców w całej Europie

Popularność, którą cieszy się blachodachówka w nowoczesnej architekturze, wynika z jej wytrzymałości, trwałości i estetyki. Możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone, bo możesz wybierać spośród wielu form przetłoczenia blachy. Dzięki odpowiednio dobranej blachodachówce masz szansę stworzyć dachy o unikalnym wyglądzie i wysokich walorach użytkowych.

osiedle

Jak dobrać kolor blachodachówek do nowoczesnej architektury?

W nowoczesnych stylizacjach architektonicznych często stosuje się pokrycia blaszane w kolorze szarym, antracytowym lub czarnym. To barwy, które świetnie pasują do minimalistycznych i nowoczesnych budynków. Również blachodachówka w stonowanych czerwieniach i odcieniach zielonego doskonale sprawdza się w połączeniu z nowoczesną architekturą. Tworzy harmonijne zestawienia z białymi lub szarymi elewacjami, pokrytymi tynkiem. Ponadto łatwo skomponujesz ją z takimi materiałami jak szkło, szlifowany beton czy drewno.

dach

Jakie przetłoczenia blachy pasują do obiektów o prostych bryłach?

Przy kryciu nowoczesnych, często minimalistycznych w formie budynków, możesz z powodzeniem wykorzystać blachodachówkę Malta. Cięty na wymiar materiał jest przeznaczony do krycia dachów o prostej konstrukcji. Jeżeli Twój dach ma połacie o mniej regularnych kształtach, optymalnym wyborem będzie np. blachodachówka modułowa Moderno. Ma ona ten sam wzór przetłoczenia, co Malta. Jednak niewielkie arkusze są znacznie wygodniejsze w montażu i ograniczają do minimum ilość odpadów.

Jeżeli planujesz wykorzystanie blachodachówki ciętej na wymiar lub blachodachówki modułowej, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z parametrami technicznymi i sposobem instalacji tych pokryć dachowych. Zadzwoń lub napisz, aby skorzystać z porady eksperta.

 

osiedle

Wyceń online blachodachówkę

Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić wybierajac produkty Hanbud. Wypełnij i wyślij formularz już teraz.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud. Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.