Hanbud

Producent blachodachówek, blachodachówek modułowych, blach trapezowych, paneli na rąbek, ogrodzeń, profili konstrukcyjnych, billboardów

Hanbud Dachy

Firma HANBUD od powstania pomagała w realizowaniu marzeń o własnym domu.

Ponad 25 lat działalności
140 pracowników
3000 punktów sprzedaży w całej Europie

Poznaj ofertę firmy Hanbud

Blachodachówka
Blachodachówka modułowa
Blacha trapezowa
Sztachety metalowe
Profil do płyt GK
Profile do suchej zabudowy
Panel dachowy na rąbek
Panele na rąbek

Poznaj nasze realizacje. Hanbud w życiu codziennym.

 

Wszystkie nasze produkty wyróżnia staranność wykonania oraz trwałość. Przekonały się o tym setki klientów, którzy wybrali pokrycia dachowe oraz ogrodzenia firmy Hanbud. Piękny i właściwie wykonany dach to ozdoba każdego domu. Solidne ogrodzenie zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz prywatności. Zobacz galerię realizacji, która może być źródłem pomysłów dla Waszego wymarzonego domu.

Sprawdź artykuły poradnikowe

Na naszym blogu znajdziesz wiele przydatnych artykułów dotyczących wyboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu oraz konserwacji. Wszystkie teksty przygotowane zostały przez specjalistów z danej dziedziny.  

Zobacz nasze katalogi produktowe

Katalogi produktowe prezentują pokrycia dachowe, sztachety metalowe, billboardy oraz profile do płyt gipsowo-kartonowych dostępne w ofercie Hanbud.  Wszystkie pliki dostępne są w formacie PDF. Zachęcamy do pobierania.

Instrukcje montażu pokryć dachowych i ogrodzeń

Dzięki przygotowanym przez nas instrukcjom montażu użytkownik jest w stanie samodzielnie wykonać pokrycie dachowe oraz ogrodzenie. Wszystkie materiały napisane zostały prostym językiem, zawierają także czytelne schematy.

„Od najmłodszych lat uczony byłem szacunku do pracy i dbałości o szczegóły. Cieszę się, że obecnie mogę dzielić się nabytymi umiejętnościami ze swoimi współpracownikami”

Tomasz Pruszyński
Dyrektor Produkcji

„Swoją pracą staram się wspierać naszych klientów, ale także podległych mi pracowników. Moim celem jest budować z nimi długotrwałe relacje przynoszące obopólne korzyści. To odróżnia dobrego handlowca od sprzedawcy”

Daniel Piszczatowski

Kierownik sprzedaży krajowej

„Ścisła współpraca działu produkcji oraz logistyki umożliwia nam terminowe dostawy produktów najwyższej jakości”

Bogdan Czarniawski

Kierownik produkcji

„Granica między nieładem a porządkiem leży w logistyce”

Łukasz Jaroszewicz

Kierownik ds. zamówień

Gotowy na współpracę?

Firma Hanbud jest otwarta na współpracę z nowymi partnerami handlowymi. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm oraz partnerskie relacje skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta Hurtowego. Zadbamy o To, abyś był zadowolony ze współpracy.

Aktualności w firmie Hanbud

Nasze marki