O firmie

Historia firmy

1991

Firma Hanbud powstała na początku lat 90-tych i początkowo działała jedynie jako dystrybutor materiałów budowlanych.

2005

Działalność produkcyjną rozpoczęliśmy 14 lat później  od blachy trapezowej T-18. Od tego czasu sukcesywnie wzbogacając nasz asortyment i wprowadzając nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych, staliśmy się czołowym producentem wyrobów stalowych.

2009

Ten rok pozwolił na dalszy rozwój firmy w kierunku pokryć dachowych i elewacyjnych. Wprowadziliśmy do oferty blachę trapezowąT-18 Eko oraz szalówkę metalową Active. Nasz park maszynowy powiększył się o profesjonalne zaginarki i gilotyny do wykonywania obróbek blacharskich.

2011

Od tego roku działa Stalowe Centrum Serwisowe, które świadczy kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji stali walcowanych na zimno. Uruchomiliśmy także profesjonalną linię do przewijania, foliowania, cięcia wzdłużnego i poprzecznego blach. Do naszej oferty dołączył też nowy rodzaj blachy trapezowej T-55. Coraz wyższe oczekiwania rynkowe w segmencie nośników reklamowych skłoniły naszą firmę do uruchomienia własnej w pełni zautomatyzowanej produkcji billboardów reklamowych. Z ich ofertą można się zapoznać na stronie www.billboardy-producent.pl.

2012

Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy było otwarcie oddziału handlowego w Białymstoku. W kolejnych latach do oferty weszły blachodachówka Nord, blachy trapezowe T-7 i T-14, oraz nowy wzór sztachety metalowej Sigma. Uruchomiliśmy też linię do wykrawania i otworowania blach.

W strukturze firmy Hanbud wyodrębniliśmy specjalny dział zajmujący się obrotem blachami z nadprodukcji oraz w II gatunkach. W tym celu została uruchomiona specjalna aplikacja, z której Klienci mogą korzystać za pośrednictwem strony www.tanie-blachy.pl.

O firmie

2015

Podążając za potrzebami klientów i rozwojem rynku wprowadziliśmy do produkcji blachodachówkę modułową Moderno. W tym samym roku podpisaliśmy kontrakt reklamowy z jednym z najbardziej utytułowanych piłkarzy polskich – Tomaszem Frankowskim.

W realizacji strategii rozwoju pomaga niezmienna chęć rozszerzania oferty produkcyjnej, w tymże roku zwiększyła się ona o kształtowniki metalowe Z i C, profile do suchej zabudowy UD27 i CD60 oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe.

W naszej firmie zawsze staramy się wykorzystywać do produkcji stal najwyższej jakości, dlatego też wprowadziliśmy do katalogu powłokę HardMat, która posiada 30-letnią gwarancję.

2016

Uruchomiliśmy w Oddziale w Białymstoku pierwszą linię produkcyjną do blachy trapezowej T-18 Eko. Dzięki temu możemy znacznie szybciej realizować zamówienia, które do klientów z okolic docierają nawet w ciągu 3 dni.

Nowością w naszym asortymencie są natomiast ogrodzenia żaluzjowe do samodzielnego montażu i nowe wzory sztachet metalowych Astra i Vigo.

W chwili obecnej oferta produkcyjna w segmencie pokryć dachowych składa się z blach trapezowych (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55), blachodachówki modułowej (Moderno), blachodachówek (Vena, Nord i Malta) oraz paneli dachowych na rąbek (PH310, PH510).

Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety (Standard, Emka, Estetic, Sigma, Astra i Vigo) będące alternatywą do tradycyjnych drewnianych sztachet oraz nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe.

W naszej ofercie handlowej znajduje się orynnowanie, okna Fakro a także akcesoria dachowe i płyty warstwowe.

Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe powodują ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to, aby nasz asortyment odpowiadał różnorodnemu zapotrzebowaniu Klientów. Wszystkie zamówione w naszej firmie produkty są bezpłatnie dostarczane do Klienta.

Gram Z NAJLEPSZYMI

Zobacz naszą ofertę
Siedziba firmy

ul. Brańska 153

17-100 Bielsk Podlaski

Oddział Białystok

Kuriany 114

(przedłużenie Zabłudowskiej)

15-588 Kuriany

Punkt sprzedaży Tołcze

ZAPROM Tołcze 3D

18-106 Turośń Kościelna